Home Behind

Rol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 241 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Coconut Island Games
Coconut Island Games tarafından geliştirilen Home Behind rol yapma oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza belli bir ücret karşılığında indirebilirsiniz.

Coconut Island Games tarafından geliştirilen Home Behind rol yapma oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza belli bir ücret karşılığında indirebilirsiniz.

 İç savaş düşünceleri ülkenizde yıllarca çoğalıyordu ve şiddet nihayet patlak verdi. Ülkeniz yerle bir olmanın eşiğine gelmiş durumdadır. Kaosu içinde kalan köyünüz yandı ve kızınız kayboldu. Ölümle karşı karşıya kalırken, hayatta kalmayı, hastalığın, savaşın ve açlık gibi zorluklarının üstesinden gelmeyi seçtiniz. Kızınızla tekrar bir araya gelmek için yeterince uzun sürebilir dayanabilir misiniz? Karşılaştığınız tüm olaylar ve deneyimler rastgele üretilir, dolayısıyla hiçbir oyunda oynamak tamamen aynı değildir. Korkunç hastalıklardan kaçınırken ruh halinizi, beslenmenizi ve su seviyenizi takip etmeniz gerekiyor. 

Güvenliğiniz için 1,500 kilometre yolculuğunuzda hayatta kalma mücadelesini üstlenin. Her biri kendi özel başlangıç becerileri, öğeleri ve ödülleri olan 15 işin tümünü açın. Dış dünyada ve iç mekanlarda tonlarca rastgele olay yaşayın ve kaderinizin efendisi olun. Gündüz ve gece boyunca rastgele hava olayları yaşayabilir. Yüzlerce öğeyi toplayın ve kendi silahlarınızı ve zırhınızı kullanın. En dayanıklı malzemeyi döşemek için işçiliğin ve yükseltmenin sınırlarını keşfedin. Canlı kalabilmek için bir sürü yiyecek deneyin ve kendi yemeklerinizi hazırlayın kertenkeleler böcekler kızarmış sığır eti. Gerçek olaylar ve gerçek hikayelerden esinlenen bir dünyayı keşfedin.

Yabani canavarlar ve isyancı askerler de dahil olmak üzere çok çeşitli düşmanlarla savaşın. Bütün düşmanlarınızdan ve son derece zor patronlardan gelen saldırıları atlatabilir misiniz?

 

 

Home Behind indir
DİĞER SÜRÜMLER